Speel volgende week als octopus in Octodad: Dadliest Catch
Friday 18 April 2014 21:06 | Nieuws | StanTem | 1 reacties (ps4)
PlayStation 4 al meer dan zeven miljoen keer verkocht
Thursday 17 April 2014 19:34 | Nieuws | StanTem | 15 reacties (ps4)
Spelen we binnenkort MP3-files af via onze PS4?
Thursday 17 April 2014 12:00 | Gerucht | Praga | 15 reacties (ps4)
Sony's nieuwe 4K Media Player lijkt verdacht veel op de PlayStation 4
Wednesday 16 April 2014 12:30 | Hardware | Praga | 11 reacties (hardware - ps4)
PS4-bundel met PS Vita binnenkort werkelijkheid?
Tuesday 08 April 2014 17:10 | Gerucht | ardtieboy | 13 reacties (psv - ps4)
PlayStation Plus-games voor april bekendgemaakt
Friday 28 March 2014 15:15 | Trailer | StanTem | 12 reacties (ps3 - psv - ps4)
Zijn de PlayStation Plus-games opnieuw gelekt?
Wednesday 26 March 2014 13:37 | Nieuws | StanTem | 18 reacties (ps3 - psv - ps4)
Nieuwe update voor PlayStation Vita beschikbaar
Tuesday 25 March 2014 9:27 | Nieuws | StanTem | 9 reacties (psv)
Update: Lichtbalk van DualShock 4 zal uitgeschakeld kunnen worden
Thursday 20 March 2014 19:53 | Nieuws | StanTem | 18 reacties (ps4)
Camera voor PlayStation 4 verkoopt als zoete broodjes
Thursday 20 March 2014 18:05 | Nieuws | StanTem | 23 reacties (ps4)
Nieuwe Oddworld: New 'n' Tasty gameplaytrailer
Thursday 20 March 2014 12:55 | Trailer | Praga | 6 reacties ()
Nieuwe PlayStation 4-update zal meer functies toevoegen
Wednesday 19 March 2014 16:47 | Nieuws | StanTem | 9 reacties (ps4)
Sony introduceert Project Morpheus virtual reality headset
Wednesday 19 March 2014 8:12 | Nieuws | Den_John | 24 reacties (ps4)
PlayStation 4 heeft nieuwe update te pakken
Tuesday 18 March 2014 14:26 | Nieuws | StanTem | 10 reacties (ps4)
Sony verhoogt PlayStation 4-prijzen in Canada
Saturday 15 March 2014 19:40 | Nieuws | StanTem | 18 reacties (ps4)
PlayStation 4-verkoop in Japan kent een dipje
Wednesday 12 March 2014 16:28 | Nieuws | ardtieboy | 30 reacties (ps4)
PlayStation Home krijgt trophies
Tuesday 11 March 2014 10:25 | Nieuws | StanTem | 5 reacties (ps3)
Keep your head in the game soldier!

screenshot of the day

0.2

0

Op welk platform horen mmo's thuis volgens jullie?



PC Consoles Beide platformen Hangt van de mmo af Geen mening
Copyright © 2013 Telenet N.V. - Wedstrijdreglement - Algemene voorwaarden - Mobiele website